MENU +
ANA SAYFA
Home Page
BİZ KİMİZ ?
About Us
NELER YAPIYORUZ
What We Do
ÇALIŞMALARIMIZ
Our Work
BLOG
Blog
SORU & CEVAP
Question & Answer
İLETİŞİM
Contact
WEB TASARIM
Neden bir Web Siteniz olmalı?

Kurumsal kimliğinizi ortaya çıkartacak bir web sitesi tasarımı ne firmanızla, ne de tasarımcı ile alakalıdır. "Web tasarımı sadece ekranın diğer tarafındaki kişiyle alakalıdır."

Size en uygun olan tasarımı; ASP.NET, HTML5, CSS3 ve Javascript teknolojisi ile birleştirerek her tarayıcıda stabil çalışan, tarzınızı, beğeni ve görüşlerinizi dikkate alarak ortaya çıkaracağımızdan, size sunduğumuz bu hizmetler tamamlandığında hoşnut olmadığınız tek bir nokta kalmayacağını garanti ediyoruz.

Belirtmek isteriz ki tasarladığımız hiçbir web sitesinde wordpress, joomla tarzı hazır sistem ve tema kullanmıyoruz. Web sitelerimizin altyapılarını tamamen kendimiz hazırlıyoruz.


SOSYAL MEDYA

Her gün milyonlarca kişinin sosyal medya gönderileri ile birlikte, milyonlarca ürün satın aldığını biliyor musunuz?

Sosyal medya, her ne kadar ürününüzü satmak için önemli olsada, önemli görevlerinden biri de markanızın aklılda kalıcılığını sağlamaktır. Sosyal medya alanında verdiğimiz hizmeler; Hesap yönetimi, Sosyal medya stratejisi, Facebook reklamları, Twitter reklamları, Instagram reklamları gibi sıralayabiliriz.


SEO (Search Engine optimization)

Web siteniz için iyi bir arama motoru optimizasyonu yapılmadıysa kullanıcıların sizi bulması da zor hatta bazı durumlarda imkansız olacaktır. Kordizayn olarak web siteniz için ücretsiz SEO analizi yapıyor ve web sitenizin altyapısında bulunan doğru bilinen yanlışları düzeltmeniz konusunda sizlere destek veriyoruz. Ücretsiz olarak web sitenizin SEO analizini yaptırmak istiyorsanız lütfen iletişim sayfamızdaki formunu doldurunuz.
ÖNE ÇIKAN ÇALIŞMALAR
All rights reserved © Copright 2018 ™ Kordizayn WEB DESIGN