MENU +
ANA SAYFA
Home Page
BİZ KİMİZ ?
About Us
NELER YAPIYORUZ
What We Do
ÇALIŞMALARIMIZ
Our Work
BLOG
Blog
SORU & CEVAP
Question & Answer
İLETİŞİM
Contact
VIRTUAL REALITY
Virtual Reality yani Sanal Gerçeklik Nedir?

Sanal gerçeklik (Virtual reality), bilgisayarlar & mobil cihaz tarafından taklit edilerek oluşturulan ortamlara denir. Çoğu sanal gerçeklik ortamı bir bilgisayar & mobil cihaz ekranı yoluyla edinilen görsel tecrübelerden ibarettir. Kullanıcılar, sanal ortamlara dahil olduğu andan itibaren gerçeklik ile bağlantısı kopuyor ve tamamen sanal gerçekliğin yaratıldığı ortamda olma hissini yaşıyor.

Sanal Gerçekliğin başlıca kullanıldığı alanlar Eğitim, Sinema, Tıp, Sağlık, Spor ve İnşaat sektörleridir. Bunların dışında Kordizayn olarak 360 derece 3D web siteleri, 360 album tanıtımı, 3 boyutlu masal hikayeleri, tanıtım & reklam filmleri gibi bir çok sektörde sizlere hizmet veriyor olacağız.

Kullanıcıların bu deneyimi “gerçekten” yaşayabilmesi için, sanal gerçeklik tasarımlarının kusursuz olması gerekir; aksi takdirde yaratılan zayıf “gerçeklik hissiyatı” kullanıcının bu deneyimi tam olarak yaşayamamasına sebep olacağından işinizi şansa bırakmayın ve hemen bizi arayın!

Bu konuyla ilgili yaptığımız detaylı örnek çalışmalara ileriki günlerde yer vereceğiz. Bizi güncel olarak takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.
All rights reserved © Copright 2018 ™ Kordizayn WEB DESIGN